WYBIERZ JĘZYK:
Pogoda w Lubrzy

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Eliminacje Gminne 2007

 OTWP.jpeg

 

W dniu 20.03.2007r. odbyły się eliminacje środowiskowe OTWP w szkole podstawowej w Dytmarowie.
Do turnieju w I grupie wiekowej – szkoły podstawowe przystąpiło 19 uczestników.

Eliminacje środowiskowe wygrali: IMG_0323.jpeg
     1. Magda Srębacz
     2. Szymon Stosiek
     3. Michał Salamon
     4. Dawid Srębacz

Wymienione osoby zakwalifikowały się na eliminacje gminne.

Osobą przygotowującą uczestników do turnieju była Pani Agnieszka Komorowska
Nagrody dla zwycięzców zapewniła jednostka OSP Dytmarów


W dniu 23.03.2007 odbyły się eliminacje środowiskowe OTWP w zespole szkól w Lubrzy. IMG_0324.jpeg

Do turnieju w I grupie wiekowej – szkoła podstawowa przystąpiło 11 uczestników.
Eliminacje środowiskowe wygrali:
     1. Marek Cyran
     2. Sebastian Weiner
     3. Dawid Bieganowski
     4. Grzegorz Woźniak

Wymienione osoby zakwalifikowały się na eliminacje gminne

Do turnieju w II grupie wiekowej – gimnazja przystąpiło 18 uczestników
Eliminacje środowiskowe wygrali:
     1. Michał Gołębiowski
     2. Marcin Zając
     3. Weronika Flaka
IMG_0325.jpeg
     4. Mateusz Kowalczyk
     5. Maciej Walenista
     6. Adrian Brylak

Wymienione osoby zakwalifikowały się na eliminacje gminne
Osobą przygotowującą uczestników do  turnieju w dwóch grupach wiekowych była Pani Maria Chałupnik
Nagrody dla zwycięzców zapewniła jednostka OSP Lubrza

W dniu 30 .03. 2007r. odbyły się eliminacje gminne OTWP w których uczestniczyli najlepsi z eliminacji środowiskowych w grupie  I – szkoły podstawowe i grupie II – gimnazja.
Komisja gminna pracowała w składzie:
     1. Jerzy Korabik – Przewodniczący
     2. Ryszard Mikołajów – Sekretarz
     3. Wojciech Semeniuk – Członek
     4. Maria Chałupnik – Członek
     5. Agnieszka Komorowska – Członek
IMG_0326.jpeg

W grupie I szkoły podstawowe eliminacje gminne wygrali:
     1. Magda Srębacz – szkoła podstawowa Dytmarów
     2. Dawid Srębacz – szkoła podstawowa Dytmarów
     3. Szymon Stosiek – szkoła podstawowa Dytmarów

W grupie II gimnazja eliminacje gminne wygrali:
     1. Michał Gołębiowski – gimnazjum Lubrza
     2. Weronika Flaka – gimnazjum Lubrza
     3. Maciek Walenista – gimnazjum Lubrza IMG_0327.jpeg

Nagrody dla zwycięzców zapewnił Urząd Gminy Lubrza
Wymienieni zakwalifikowali się na eliminacje powiatowe

Eliminacje powiatowe odbędą się 13.04.2007 w siedzibie KP PSP w Prudniku

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego
Licznik wizyt: 59 | 33535 | 2208235
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności