WYBIERZ JĘZYK:

Konkurs Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkurs Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, zapraszają do udziału w Konkursie Barwy Wolontariatu 2014 adresowanym do wolontariuszy/wolontariuszek oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami. Jest to już czternasta edycja konkursu, który stwarza okazję, aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom i wolontariuszkom, na co dzień współpracującym z organizacjami, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. Organizując Konkurs, zależy nam, aby pokazać wielobarwność działań społecznych i aktywność wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.


Regulamin
Formularz
 

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL zapraszają również do udziału w Konkursie Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, placówek publicznych oraz innych podmiotów współpracujących z wolontariuszami i wspierających idee wolontariatu w województwie opolskim.


Regulamin
Formularz


W razie pytań prosimy o kontakt:

Karolina Bujak – k.bujak@ocwip.pl, 77 441 50 25
Alicja Gawinek – a.gawinek@ocwip.pl, 77 441 50 25


Konkursy organizowane w ramach projektu „Więcej wiemy  - lepiej pomagamy – bis” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Więcej szczegółów na stronie www.ocwip.pl

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 1822 | 42872 | 3399530
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera