WYBIERZ JĘZYK:

Konkurs plastyczny "W Trosce o Środowisko - przyroda widziana oczyma dziecka"

Szanowni Państwo Prezydenci, Burmistrzowie i Wójtowie Gmin Województwa Opolskiego,

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu organizuje drugą edycję Konkursu plastycznego „W Trosce o Środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka”, skierowanego do dzieci klas 1-3 szkół podstawowych województwa opolskiego.

Celem Konkursu jest rozwijanie wśród najmłodszych wrażliwości ekologicznej, kształtowanie ich poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, wyzwalanie w nich pozytywnego stosunku do świata przyrody i dostrzegania przez nich jego niezwykłych detali oraz umożliwienie zaprezentowania ich indywidualnych zdolności twórczych.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Gminy w zakładce aktualności, informacji o naszym Konkursie (czas trwania Konkursu 02-31.03.2015 r.).

W razie pytań proszę o kontakt z Panią Agnieszką Urbanek – starszy specjalista w Zespole Organizacyjnym tel. 77 453 76 11 wew. 137, e-mail: .

 

Z poważaniem


Piotr Soczyński

Prezez Zarządu

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Opolu

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 1686 | 42736 | 3399394
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera