WYBIERZ JĘZYK:

Ankieta - Plan Odnowy Miejscowości Trzebina na lata 2016-2022

Wójt Gminy Lubrza oraz Sołtys sołectwa Trzebina zapraszają  Mieszkańców Trzebiny  do udziału w BADANIU ANKIETOWYM będącym częścią procesu powstawania  Planu Odnowy Miejscowości Trzebina na lata 2016-2022. W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Planu Odnowy Miejscowości Trzebina na lata 2016-2022 zapraszamy Mieszkańców sołectwa Trzebina, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia prowadzące działalność na terenie Sołectwa Trzebina do udziału w badaniu ankietowym. Plan Odnowy Miejscowości Trzebina to ważny dokument planistyczny i strategiczny sołectwa, dlatego zależy nam, aby jak najwięcej Mieszkańców Wsi zaangażowało się w proces jego powstawania. Państwa odpowiedzi są dla nas niezwykle cenne, gdyż pozwolą na stworzenie rzetelnej diagnozy sołectwa , wytyczenie właściwych kierunków jego rozwoju oraz umożliwi korzystanie z Funduszy Unijnych PROW 2014-2020.

Celem poniższej ankiety jest wsparcie procesu opracowywania diagnozy społeczno-gospodarczej sołectwa Trzebina, poprzez zweryfikowanie jakości życia mieszkańców oraz opinii przedsiębiorców, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających na jego terenie.

Ankieta w wersji elektronicznej do pobrania i wydrukowania jest dostępna  tutaj.

Ankiety w wersji papierowej są dostępne także  w Urzędzie Gminy w Lubrzy,
ul. Wolności 73, pok.104.

Termin wypełnienia i zwrotu ankiet do skrzynki umieszczonej w siedzibie Urzędu Gminy Lubrza na I piętrze ustalono do dnia 15.02.2016r.  Prosimy o rozpowszechnianie informacji o prowadzonym badaniu ankietowym.

Informacja na temat ankiety jest dostępna w Urzędzie Gminy w Lubrzy pod numerem telefonu: 77/40 74 650. 

Serdecznie zapraszam Państwa do wypełnienia ankiet.

Wójt Gminy Lubrza
mgr Mariusz Kozaczek

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 831 | 27924 | 3443097
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera