WYBIERZ JĘZYK:

KONTAKTY MIĘDZYNARODOWE

22 wrzesnia 2005r. w Urzędzie Gminy w Lubrzy zostało podpisane porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy gminami Liptaň z Republiki Czeskiej a gminą Lubrza w Rzeczpospolitej Polskiej.

To już szóste porozumienie o współpracy podpisane między gminą Lubrza a gminami z Republiki Czeskiej. Podczas uroczystości, gminę Liptaň reprezentował Pan Franciszek Tomanek, pełniący obowiązki starosty gminy Liptaň.

 

 

Liptan1 Liptan2
Liptan3 Liptan4

 

Gminna Lubrza posiada podpisane umowy partnerskie z piecioma Gminami z Republiki Czeskiej, są to:
- Divci Hrad,
- Hlinka,
- Mesto Albrechtice,
- Slezske Pavlovice,
- Vysoka.

17 lipca br. w Hlince odbyły się zawody w piłce nożnej, w zawodach tych brały udział 3 drużyny z Prężynki (seniorów, młodzieżowa, dziewcząt) oraz z Krzyżkowic - drużyna seniorów. W ogólnej klasyfikacji wygrała drużyna gospodarzy.

 

 

 
Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 1658 | 38307 | 3580979
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera