WYBIERZ JĘZYK:

GMINNY SYSTEM INFORMACJI GOSPODARCZEJ

Szanowni Państwo!

           

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczął swą działalność System Informacji Gospodarczej Gminy Lubrza, i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, która została stworzona specjalnie dla Przedsiębiorców i osób prywatnych z terenu Gminy.

System Informacji Gospodarczej to nic innego jak elektroniczna baza ofert inwestycyjnych, która funkcjonuje w sieci internetowej, dzięki czemu jest ona dostępna dla wszystkich zainteresowanych (zarówno w kraju, jak i zagranicą) przez całą dobę.

Uczestnictwo w Systemie wymagałoby z Państwa strony jedynie wypełnienia załączonych formularzy i przesłania ich na adres Urzędu, który zobowiązuje się do natychmiastowego umieszczenia danych w Systemie. Proponowane przez nas rozwiązanie jest niezwykle wygodne, szczególnie że formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę na fakt, iż przekazane przez Państwa informacje o oferowanych obiektach  inwestycyjnych będą niezwykle pomocne w procesie ich promocji.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta spotka się z Państwa uznaniem. Ufamy, iż podzielą Państwo naszą opinię o zaletach wspólnego prezentowania szerokiego zakresu informacji dotyczących Gminy Lubrza. Doświadczenia zebrane w toku  tej współpracy pozwolą na dokładniejsze przygotowanie ofert w przyszłości tak, aby były one w pełni satysfakcjonujące. System Informacji Gospodarczej to także niezastąpione narzędzie promocyjne, ale także źródło stale aktualizowanych informacji o całej gminie.

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z przedstawionej oferty.

Formularze do pobrania:
DOCFormularz Obiektu Inwestycyjnego
DOCFormularz Terenu Inwestycyjnego

 

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 1723 | 25628 | 3568300
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera