WYBIERZ JĘZYK:

Bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników

 

Bezpłatne szkolenia Opiekun osób starszych i Profesjonalny ochroniarz dla rolników oraz domowników w wieku 16 – 64 lat.

 

Z całą pewnością w Państwa środowisku są osoby, dla których informacja o tym kursie może stanowić punkt zwrotny w życiu. Zdobycie nowych umiejętności zwiększa szansę podjęcia pracy a tym samym poprawy sytuacji materialnej.

Udział w szkoleniach to szansa – warto ją dać i o niej informować.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. W ramach szkoleń zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, catering i materiały szkoleniowe a także gwarantujemy profesjonalne doradztwo zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy, coaching mające na celu podwyższenie poczucia własnej wartości, nabycie umiejętności poruszania się po rynku pracy i tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

Szkolenia będą się odbywały w 10 – osobowych grupach. Jeśli w Państwa gminie, wsi, znajdzie się 10 chętnych, szkolenie zorganizujemy u Was. To okazja dla małych środowisk wiejskich i ich mieszkańców, nie należy jej bagatelizować.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz wymagane formularze:

www.pracy.com.pl

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o., ul. Koraszewskiego 8-16 p.410, Opole

tel. 509 435 344,

 

Do pobrania: PDFplakat.pdf 

 

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 861 | 30474 | 3387132
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera