WYBIERZ JĘZYK:

OIP w Opolu zaprasza na szkolenie w Starostwie Powiatowym w Prudniku w dniu 04.04.2014r.

PRACODAWCO,

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO SZKOLENIA

I ZDOBĄDŹ DYPLOM PIP!

 

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu, w ramach programu promocyjnego „Przestrzeganie prawa pracy w małych zakładach – Dyplom PIP”. Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.

Pracodawcy uczestniczący w szkoleniach otrzymają materiały (broszury), przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. Listę kontrolną z komentarzem”,  za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji.  

W czasie realizacji działań programowych inspektorzy pracy służyć będą pracodawcom nieodpłatnym doradztwem. Na uczestników programu czekają prestiżowe Dyplomy Państwowej Inspekcji Pracy wręczane na corocznej uroczystości z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, organizacji zrzeszających pracodawców i związków zawodowych.

Jednodniowe szkolenia dla uczestników programu odbędą się we wszystkich powiatach województwa opolskiego.

Tematyka szkoleń obejmować będzie m.in.:

  • wybrane zagadnienia prawa pracy, w tym ostatnie nowelizacje przepisów Kodeksu pracy,
  • ocenę ryzyka zawodowego w zakładach pracy – analizowanie i dokumentowanie warunków pracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń inspektorów pracy dla poprawy bezpieczeństwa w Państwa firmie!

Szczegółowe informacje można uzyskać w Okręgowym Inspektoracie Pracy

w Opolu pod numerami telefonów: 077 47 00 916.

Szkolenie w Starostwie Powiatowym w Prudniku w dniu 04.04.2014r. w godzinach 10:00 - 13:00

 Harmonogram szkoleń jest dostępny na stronie internetowej: www.opole.oip.pl

Godlo_PIP.gif

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 990 | 30603 | 3387261
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera