WYBIERZ JĘZYK:

Zaproszenie na VI Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych

Już niedługo spotkamy się, jak co roku, w samym sercu Opola, by po raz kolejny zaprezentować mieszkańcom województwa działalność opolskich organizacji pozarządowych, czerpać od siebie inspiracje, wymieniać się doświadczeniami, pozyskiwać sojuszników.

W tym roku wracamy do dwudniowej formuły imprezy. Pierwszego dnia – 3 października – odbędzie się konferencja Forum Inicjatyw Pozarządowych. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Drugiego dnia, w sobotę, 4 października przy ul. Krakowskiej i Placu Wolności będą miały miejsce VI Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych.

Podtrzymujemy również zeszłoroczną koncepcję programową Targów. Prócz tradycyjnych stoisk wystawienniczych i prezentacji na scenie, przewidziane zostały zatem strefy tematyczne, w których zlokalizowane zostaną przygotowane przez Państwa formy aktywności (warsztaty, pokazy, konkursy i inne) przygotowane przez organizacje uczestniczące w Targach.

Mamy nadzieję, że Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych będą naszym wspólnym świętem, do którego uda nam się włączyć mieszkańców miasta i regionu i które zaprezentuje potencjał, możliwości i energię tkwiące w opolskim środowisku trzeciego sektora.

Dlatego zachęcamy Państwa bardzo gorąco do włączenia się w przygotowanie przedsięwzięcia i zgłaszania własnych propozycji do programu OTOP. Wspólnie możemy sprawić, że ta impreza będzie naprawdę wyjątkowa i pokaże siłę organizacji pozarządowych.

DOCZaproszenie dla organizacji do udziału w VI OTOP - 4.10.2014 r.doc

Newsletter Wpisz swój e-mail, na który otrzymasz najnowsze informacje z naszego serwisu internetowego Zapisz się do newslettera
Licznik wizyt: 316 | 40406 | 3515059
Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Prudniku          Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej           Euroregion Pradziad      płażkowyż2.png          Urząd Wojewódzki            Urząd Marszałkowski         Sejm RP       Senat RP          Parlament Europejski         Opolskie Aktualności

 

×

Zapisz się do newslettera